کوچه بازار / ساختمان و تجهیزات / مواد شیمیایی و چسب ها
slider image
نمایش کالاهای فقط تکی
نمایش کالاهای فقط عمده
نمایش کالاهای فقط موجود
مرتب سازی براساس : پیشنهاد ویژه جدیدترین پربازدیدترین پرفروش ترین قیمت کم به زیاد قیمت زیاد به کم

مواد شیمیایی و چسب ها

معرفی انواع پنجره

پنجره ها در انواع مختلفي توليد مي شوند كه بسته به نوع فضايي كه مي خواهند نصب شوند انتخاب مي شوند و به عوامل مهمي مثل آب و هوا بستگي دارند. انواع پنجره ها عبارتند از پنجره چوبي، پنجره فلزي، كه خود به دو دسته آهني و آلمينيومي تقسيم مي شود و پنجره كامپوزيت كه به سه دسته فايبر گلاس، pvc و upvc تقسيم مي شوند.

مدل درب اتاق خواب با طراحی شیک و کاربردی

مدل درب حیاط و درب پارکینگ و نیز درب اتاق های ساختمان اولین عناصر در طراحی داخلی ساختمان هستند که می توانند توجه افراد را در حین ورود به ساختمان و یا ورود به اتاق ها به سوی خود جلب کنند همچنین مدل درب های ساختمان می توانند در زیبایی و جذابیت بیشتر معماری داخلی ساختمان تاثیرگذار باشند. رنگ و مدل درب اتاق خواب یکی از مهم ترین نکاتی است که در هنگام طراحی داخلی اتاق خواب باید به آن توجه کنید امروزه اغلب افراد برای درب اتاق های منزل خود از رنگ های زیبا نظیر قهوه ای تیره و روشن , سیاه , سفید و … استفاده می کنند که رنگ درب اتاق می تواند در زیبایی بیشتر دکوراسیون اتاق خواب تاثیرگذار باشد. اگر شما تمایل دارید رنگ درب اتاق تان متفاوت باشد بهتر است درب ها با رنگ های متضاد تیره و روشن را انتخاب کنید, به طور کلی درب ها با ترکیب چند رنگ زیبایی و جذابیت خاصی دارند و می توانند نمای شیکی را به ورودی اتاق خواب های منزل ببخشند.
بهتر است در هنگام انتخاب مدل درب اتاق های منزل خود به سبک دکوراسیون منزل نیز توجه کنید و درب های اتاق با طرح کلاسیک و یا مدرن را انتخاب کنید.
درب های ورودی اتاق خواب همچنین در انواع مدل های طرح دار و ساده طراحی می شوند که شما می توانید از بین این طرح های متنوع دربی با طراحی ساده و یا طرح دار را برای اتاق خواب های منزل خود انتخاب کنید.

انتقال به حالت موبایل
بستن منو
کوچه بازار
لطفا چند لحظه صبر کنید loading