slider image
نمایش کالاهای فقط تکی
نمایش کالاهای فقط عمده
نمایش کالاهای فقط موجود
مرتب سازی براساس : پیشنهاد ویژه جدیدترین پربازدیدترین پرفروش ترین قیمت کم به زیاد قیمت زیاد به کم

پاک کن و غلط گیر

پاک کن

پاک‌کن نام مواد جامدی است که در تماس و مالش، اثر مداد روی کاغذ یا زمینه دیگر را پاک می‌کند. این وسیله جزء دسته لوازم التحریر حساب می‌شود. جنس پاک‌کن معمولاً از پلاستیک یا رزیناز مشتقات نفتی است. پاک‌کن در رنگها و شکل های متفاوتی ساخته شده و در بازار بزرگ عرضه میشود.در حال حاضر علاوه بر فاکتیس که از بسیاری روغنهای گیاهی به دست می‌آید، از انواع مواد بسپاری لاستیک و پلاستیک که دارای نرمی و کشسانی مناسب باشند برای ساخت پاکن استفاده می‌شود. پاک‌کن‌های هنری دارای چسبندگی و توان پاک‌کنندگی بیشتری است. پاک‌کن به شکل‌های گوناگون مستطیل و مدور و استوانه و به صورت خمیری ،نیمه سخت و دستگاه برقی نیزساخته و به صورت تکی و عمده عرضه می‌شود.

ویژگی های یک پاک کن خوب از دید کوچه بازار

1.راحتی قرارگیری پاک‌کن در دست اولین نکته‌ مهمی است که یک پاک‌کن خوب باید داشته باشد. عدم راحتی پاک‌کن در دست، موجب خستگی بیش از حد انگشتان می‌شود.
2.ترکیبات شیمیایی مورد استفاده در ساخت پاک‌کن باید سالم باشد و باعث حساسیت نشود.
3.پاک‌کن مناسب باید علاوه بر قدرت بالای پاک‌کردن گرافیت از سطح کاغذ، قادر باشد تا مدادهای رنگی را نیز پاک کند.
4.پاک‌کن‌هایی که دارای پوشش محافظ هستند، استانداردتر به نظر می‌رسند، زیرا این پوشش مانع ایجاد لکه توسط انگشتان یا محیط اطراف می‌شود.

 

غلط‌گیر

 ابزاری است که با آن در نوشتارهای کاغذی غلط‌های املایی را پاک می‌کنند. از آن‌جا که نخستین نمونه‌های غلط‌گیر از نوع لاک‌های سفید غلط‌گیر بوده، در کل به آن لاک غلط‌گیر هم می‌گویند. لاک‌های غلطگیر در مدل‌هایی چون مدل لاک، مدل خودکار فشاری و مدل نواری یا رول کشیدنی تولیه و در بازار بزرگ مصرفی قابل ارائه هستند.

کوچه بازار این امکان را برای شما فراهم کرده که با چند کلیک ساده مستقیما و بدون واسطه  از بازار بزرگ تهران و تولیدکنندگان داخلی  ،محصولات مورد نیاز خود را به صورت عمده و تکی خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید.

 

انتقال به حالت موبایل
بستن منو
کوچه بازار
لطفا چند لحظه صبر کنید loading