slider image
نمایش کالاهای فقط تکی
نمایش کالاهای فقط عمده
نمایش کالاهای فقط موجود
مرتب سازی براساس : پیشنهاد ویژه جدیدترین پربازدیدترین پرفروش ترین قیمت کم به زیاد قیمت زیاد به کم

خودنویس

 خودنویس

خودنویس نیز یک ابزار نوشتاری است که ما در کوچه بازار امکا ن خرید عمده و تکی آن از بازار بزرگ را برای شما فراهم کرده ایم. این قلم در خانواده خودکار قرار ندارد به این دلیل که این دو نوشت ابزار تفاوت های زیادی با هم دارند. خودنویس به طور کامل از جوهر روان استفاده می کند؛ این جوهر یا به صورت فشنگی تعویض می شود و یا اینکه مخزن جوهر آن به صورت دستی پر می شود. اگر دقت کرده باشید هنگام نوشتن با خودنویس نوک دوتکه آن از هم فاصله می گیرد و جوهر به کاغذ منتقل می شود. هر چقدر فشار بیشتری به خود نویس وارد کنید خط هایی که رسم می کنید پهن تر می شوند. خود نویس یکی از ابزار های محبوب برای خوش نویسان است.

نکات خرید یک خودنویس خوب از دیدگاه کوچه بازار

1.خودنویس باید خوش‌دست باشد یا به‌عبارت دیگر خوب در دست بنشیند.
2.نوشتاری طولانی مدت داشته باشد بدون اینکه در طول مدت نگارش قطعی بوجود بیاید.

3.گریپ (محل قرار گرفتن خودنویس) که بین انگشتان اشاره، وسط و شست قرار دارد، باید در هنگام نوشتن احساس راحتی داشته و انگشت اشاره نباید خمش داشته باشد.
4.نوک خودنویس نباید خیلی سفت باشد و به هنگام نوشتن باید کمی نوسان داشته باشد.
5.معمولا نوک‌های M یا B را انتخاب کنید، این سایز نوک‌ها نسبت به مابقی سایز نوک‌ها به آسانی و نرمی روی کاغذ حرکت می‌کنند.
6.در نگارش لاتین، نوک‌هایی که به سمت چپ شیب دارند (مانند نوک‌های  OM, OB, OBB) قابلیت‌های بیشتری به خطاط می‌دهد. برای نگارش خط فارسی توصیه می‌شود با خودنویس‌هایی که نوک‌ آن به سمت راست شیب دارند مانند LH  استفاده کنید.
7.در صورت امکان از نوک طلا استفاده کنید. معمولا نوک‌های طلا با شماره‌ای که نشانگر عیار طلای به کار رفته در آن‌است نشان داده می‌شود. به‌عنوان مثال برای نوک با طلای ۱۴ عیار عبارت “C-۵۸۵ ۱۴”  یا “۱۴K” ، و برای نوک با طلای ۱۸ عیار عبارت “C-۷۵۰ ۱۸” یا “۱۸K” حک می‌شود.

برخی برندها نیز نوک خودنویس خود را با روکشی نازک از فلز پلاتین در بازار بزرگ عرضه می‌کنند.

کوچه بازار این امکان را برای شما فراهم کرده که با چند کلیک ساده مستقیما و بدون واسطه  از بازار بزرگ تهران و تولیدکنندگان داخلی  ،محصولات مورد نیاز خود را به صورت عمده و تکی خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید.

انتقال به حالت موبایل
بستن منو
کوچه بازار
لطفا چند لحظه صبر کنید loading