slider image
نمایش کالاهای فقط تکی
نمایش کالاهای فقط عمده
نمایش کالاهای فقط موجود
مرتب سازی براساس : پیشنهاد ویژه جدیدترین پربازدیدترین پرفروش ترین قیمت کم به زیاد قیمت زیاد به کم

جارو برقى

در کوچه بازار ( راهنمای خرید جاروبرقی ) هنگام خرید جاروبرقی باید به چه توجه کنیم؟

برای خرید یک جارو برقی خوب ( راهنمای خرید جاروبرقی ) با قیمت مناسب اولین و مهم ترین ویژگی که باید به آن توجه کنیم قدرت موتور جارو برقی و یا همان میزان مکندگی جارو است. کمترین قدرت موتور 1600وات و بیشترین قدرت موتور 2500 وات برای مصرف خانگی است.

تعمیر جاروبرقی در محل

ویژگی دیگری که هنگام خرید بد نیست به آن توجه کنیم میزان مصرف انرژی آن است.جارو برقی به عنوان وسیله ای که ممکن است بارها در طول هفته و ساعت ها در طول روز برای سطوح مختلف مورد استفاده قرار بگیرد هر چه میزان مصرف انرژی کمتری داشته باشد یقینا قبض برق ارزان‌تری را در پی دارد.

توجه : برای تعمیر جاروبرقی خود در سراسر تهران با ما در تماس باشید .

خوشبختانه یا متاسفانه خانم ها بیشترین تماس را با جارو برقی منزل دارند ، از این رو وزن و اندازه جارو برقی از جمله ویژگی‌های قابل توجه برای خرید یک جارو برقی محسوب می شود تا بتوان آن را به راحتی حمل کرد و حرکت داد. اما اینکه جارو برقی به صورت عمودی و ایستاده باشد و یا روی زمین کشیده شود بسته به نوع سلیقه افراد دارد.

با وجود سرو صداهایی که در طول روز سوهان اعصاب شنوایی هستد انتظار می رود هنگامی که در خانه هستیم آرامش و سکوت نسبی را تجربه کنیم بنابراین یک جارو برقی پر سرو صدا می تواند حداقل آرامش روزانه‌مان در خانه را بر هم زند. با این حساب هنگام خرید حتما از فروشنده بخواهید تا جارو را برای شما امتحان کند تا میزان صدا را بسته به تشخیص خودتان تجربه و انتخاب کنید و در این زمینه صرفا به گفته فروشنده مبنی بر بی صدا بودن دستگاه اعتماد نکنید .

جاروبرقی خوب چی بخریم ؟ بهترین برند جاروبرقی کدام است ؟

بررسی شرایط و جزئیات

 • میزان پولی را که می خواهید در بلند مدت هزینه کنید را محاسبه نمایید:

این استدلال وجود دارد که از نظر مالی جارو برقی بدون کیسه کی تواند در مقایسه با جارو برقی کیسه دار به صرفه تر باشد اما دلیل آن چیست و چرا چنین چیزی را بیان کردند و دلیل آن چیست؟

همانطور که قبلا هم خاطر نشان گردید یکی از ویژگی های جارو برقی های کیسه دار تعویض کسیه آن است و این می تواند در بلند مدت هزینه های زمانی و مالی زیادی را در اثر تعویض دوره ای آن برای مصرف کننده به بار آورد. از این رو می توان جاروبرقی های بدون کیسه را منبعی برای ذخیره هزینه های  زمانی و مالی در نظر گرفت.

اما در طرف مقابل تعویض فیلتر جارو برقی های بدون کیسه هزینه ای است که در نظر خیلی از افراد پنهان می ماند. دلیل آن هم این است که این جارو برقی ها به دلیل فاقد کیسه بودن دارای فیلتر های قدرتمند و با نفوذ پذیری بسیار کم در برابر ذرات گرد و غبار هستند که این عامل  باعث می شود در بلند مدت این فیلترها کارایی خود را از دست دهند و شما را ملزم می کند هر چند وقت یکبار عمل تمیز کاری فیلترها  را انجام داده و یا در صورت امکان تعویض آنها را تعویض نمایید.

 

 • انتخاب جارو برقی خود را بر اساس میزان قدرت و کشش آن انجام دهید.

به طور کلی جارو برقی های کیسه دار دارای قدرت مکش به مراتب بالایی هستند و این حالت برای مناطقی از منزل که دارای فرش ضخیم و پرزدار می باشند و یا آن دسته از افرادی در منزل خود از حیوانات خانگی استفاده می کنند،  می تواند بسیار مفید باشد. اما اگر شما از جارو برقی فقط برای سطوح سخت استفاده می نمایید لازم نیست از این جارو برقی ها استفاده نمایید.

توصیه: اگر ما از جارو برقی های کیسه دار استفاده می کنید و با مکش پایین آن مواجه شدید نگران نباشید. این اتفاق در بیشتر موارد به دلیل پر بودن ظرفیت کیسه آن بوده و لازم است تا تخلیه گردد . پس سفارش آی پی امداد به شما این است تا حد امکان و به صورت دوره ای کیسه جارو برقی خود را چک کرده و در صورت پر بودن آن را تخلیه نموده و یا در صورت معیوب بودن آن را تعویض نمایید.

 

 • چگونگی تعویض قطعات جارو برقی به چه صورت تمایل دارید؟

یکی از مزیت های اصلی جارو برقی های بدون کیسه در مقایسه با مدل های کیسه دار آن این است که شما می توانید آیتم های موجود را در مخزن آن را به راحتی می توانید تعویض نمایید. این در حالی است که در مواقع تعمیر و بازیابی جاروبرقی های کیسه دار شما می توانید تنها از طریق برش دادن نسبت به جایگزینی قطعه معیوب اقدام کنید. یکی دیگر از مزایای جارو برقی های بدون کیسه مخزن شفاف و روشن آن است که شما می توانید درون را به صورت واضح مشاهده نمایید. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که مایل هستند مخزن جاروبرقی را هر چند وقت یکبار تعویض یا رفع عیب نمانید بهتر است از جاروبرقی های بدون کیسه استفاده نمایید .

جاروبرقی با کیسه بخریم یا بدون کیسه ؟

 جارو برقی و انتخاب بین دو نوع : کیسه دار و بدون کیسه ؟  با پاکت یا بدون پاکت ؟

بهتر است بدانید که انتخاب یک جارو برقی چیزی نیست که که شما را دچار دلهره و نگرانی نماید.  آمارها نشان میدهد که بیشترین درگیری افراد در انتخاب جارو برقی بین کیسه دار و بدون کیسه بودن آن است. اما این دو ویژگی ملاک برتری یکی بر دیگری نیست و هرکدام از آنها طرفداران و مخالفانی دارند. اما این شما هستید که با در نظر گرفتن شرایط ویژه خود بهترین انتخاب را برای خود رقم میزنید.  در ادامه مطلب به توضیح و.بررسی ویژگی های انتخاب جارو برقی خواهیم پرداخت:

1) دوست دارید جارو برقی شما از لحاظ زیست محیطی چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

به طور کلی جارو برقی ها این خصوصیت را دارند تا کمترین آسیب زیست محیطی را به به محیط پیرامون خود وارد.نماید. زیرا طراحی آنها به گونه ای انجام.شده است که قابلیت جذب مواد زائد را داشته و نمیتوانند خاصیت دافعه آن مواد را داشته باشند. جارو برقی های کیسه دار این قابلیت را دارند تا به دفعات مکرر کیسه های آنها مورد تعویض قرار گیرد.

نکته؛ نگهداری مواد زائد تا موعد مقرر برای تخلیه در درون کیسه می تواند به حفظ و سلامتی محیط زیست کمک شایانی نماید

 

2) آیا گرد و غبار باعث تداخل در سیستم تنفسی شما می شود یا خیر؟

غالبا این توصیه برای کسانی که از بیماری های تنفسی مانند آسم رنج می برند، وجود دارد که از جارو برقی های کیسه دار استفاده نمایند. این به دلیل برخورداری اکثر کیسه ها از مواد ویژه ای است که قابلیت ذخیره سازی ذرات را  در راندمان بالا هوا فزاهم می سازد.

همانطور که گفته شد اکثر جارو برقی های کیسه دار دارای فیلترهای با توان گنجایش ذرات در راندمان بالا می باشند. اما با این حال قابلیت اضافه کردن لاژه محافظتی اضافی به این فیلتر ها وجود دارد. تا افرادی نسبت به سلامتی خود حساس می باشند از آن اظتفاده نمایند.

نکته: گرد و غبار خارج شده از تخلیه کیسه جارو برقی به مراتب کمتر از تخلیه جارو برقی های بدون کیسه می باشد.

3) مدت زمان تخلیه کیسه جارو برقی خود را پیشبینی نمایید.

مزیت جارو برقی های کیسه دار در مقایسه با نوع بدون.کیسه آن این است که می توان آنها را در هر زمان تخلیه کرد ولی این برای جارو برقی های بدون کیسه صدق نمیکند و شما بعد استفاده ملزم به تخلیه آن هستید تا بتوانید در دفعه بعدی از آن به نحو.مطلوب استفاده نمایید.

توصیه: اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به تخلیه کیسه جارو برقی اهمیتی قائل نیستید بهتر است از جارو برقی های بدون کیسه استفاده نمایید. این بدان خاطر است که در صورت استفاده مجدد اٌز آن به ناچار مجبور به تخلیه آن باشید.

نکته: زمانی که ظرفیت جارو برقی های بدون کیسه محدود می شود افرادی که حساسیت ویژه ای به گرد و غبار دارند بیشتر در معرض آلرژن ها قرار می گیرند.

4) جارو برقی خود را تا چه مدت زمانی نگه داری و استفاده خواهید کرد؟

نکته قابل تامل در خصوص جاروبرقی های بدون کیسه در این است که اگر خواهانافزایش  مدت زمان ماندگاری و بالا بردن کارایی آن هستید باید به طور منظم فیلتر آن را تعویض نمایید. این در حالی است که جارو برقی های کیسه دار نیاز به نظارت کمتری دارند. دلیل آن هم.در این است که فیلتر های نصب شده بر روی آنها ذرات کمتری را به خود جذب می کنند.

هنگام خرید به طول سیم جاروبرقی دقت فرمایید !

اگر از دسته افرادی هستید که دوست ندارید هنگام جارو کردن مدام سیم برق را جا به جا کنید تا به محل مورد نظرتان نزدیک تر شود هنگام خرید حتما به طول سیم برق جارو توجه لازم را داشته باشید. طول سیم جارو برقی به طور استاندارد حدود 2تا 3 متر است که با جست وجوی بیشتر در بازار ممکن است جارو برقی با طول سیم 4 متر نیز پیداکنید.

از آن جایی که کاربری جارو برقی ها محدود به سطح فرش، موکت و سرامیک نمی شود، داشتن لوازم جانبی و برس های مختلف برای تمیزی شیارها وبخش های دور از دسترس مبلمان نیز از جمله نکاتی است که هنگام خرید باید به آن توجه کرد.

چه کنیم تا جارو برقی مان عمر بیشتری کند؟

از آن جایی که ممکن است بیش از یک مرتبه در طول هفته از جارو برقی استفاده کنید بهتر است در هر نوبت بیش از 30 دقیقه به صورت ممتد از جارو استفاده نکنید زیرا موجب می‌شود تا فشار مضاعفی به موتور جارو برقی وارد شود.

برای صرفه جویی در مصرف برق و جلوگیری از آسیب رسیدن به موتور جارو برقی بر اثر نوسانات جریان برق، بهتراست در ساعات اوج مصرف یعنی حدود 8 تا 11 شب از جارو برقی استفاده نکنید. نکته مهم دیگر این‌که بهترین روش برای افزایش طول عمر جارو برقی این است که کیسه و فیلترآن را به طور منظم تمیز کنید.

تازه های بازار جارو برقی

بازار جارو برقی هم مانند همه بازار های دیگر با پیشرفت تکنولوژی دستخوش تغیراتی شده که شاید در روزگار گذشته این تغیرات جزو رویاها محسوب می‌شده است. تغیراتی که موجب رفاه بیش از پیش انسان امروزی می شود.

 در حال حاضر جارو برقی هایی تولید و در سطح بازار عرضه شده اند که قابلیت برنامه ریزی وفعالیت خودکار دارند ؛ این جارو برقی‌ها که در سه سطح مختلف تولید شده اند هنوز به میزان انبوه در بازار ایران وجود ندارند.

سطح اول این نوع جارو برقی های هوشمند متعلق به جارو برقی هایی است که با توجه به برنامه‌ای که کاربر وارد آن می کند، قادر است تا محیط محدودی را تمیز کند .

سطح دوم این جارو برقی‌ها مربوط به جارو برقی هایی است که به کمک دوربینی که بر روی آن نصب شده قادر است تا کاربر خود را تشخیص داده و در صورت حرکت فرد، وی را دنبال کند. به کمک این قابلیت دیگر لازم نیست برای تمیزی جاهای مختلفی از خانه و یا محل مورد نظر خود جارو برقی را به دنبال خود کشیده و پس مدتی موجب خرابی لوله خرطومی جارو برقی شوید.

سطح سوم جارو برقی های هوشمند که پیشرفته ترین نوع محسوب می شوند مربوط به جارو برقی هایی میشود که به صورت تمام و کمال خودکار عمل می کنند، به گونه ای که توسط دوربین نصب شده بر روی دستگاه فضای مورد نظر کاربر را اسکن کرده و طبق برنامه ریزی انجام شده بسته به انتخاب خود فرد آشغال، خاک و یا حتی رطوبت و مایعات سطح زمین را تمیز خواهد کرد.

ویژگی منحصر به فردی که این نوع جاروبرقی دارد این است که در صورتی که شارژ دستگاه به پایان برسد خود دستگاه به صورت خودکار به محل شارژ خود رفته و پس از تکمیل عملیات شارژ به محلی که شارژ آن به اتمام رسیده رفته و کار خود را ادامه می دهد.

نوع دیگری از جارو برقی ها وجوددارند که علاوه بر مکندگی قادر به دمندگی نیزهستند که ازاین ویژگی دستگاه می‌توان برای باد کردن بادکنک و بسیاری از امور دیگر استفاده کرد.

البته لازم به ذکر است که این قبیل جارو برقی ها هنوز به تولید انبوه نرسیده اند و بسیاری از بخش های این دستگاه در حال تکمیل است.

مدل های صحیح نحوه استفاده از جارو برقی

 • فضای قرار دهی جارو برقی خود را مشخص نمایید.

جاروبرقی های کیسه دار از نظر اندازه اغلب بسیار بزرگتر و جاگیرتر از مدل های بدون کیسه آن می باشند. دلیل آن هم این است که جارو برقی های بدون کیسه با قابلیت سیار بودن را داشته و از نظر اندازه کوچک و با وزن سبک طراحی می شوند.

نکته: اغلب جارو برقی های بدون کیسه یا کیسه دارکه دارای ابعاد بزرگتری هستند  مناسب برای تمیزکاری اتاق های بزرگ هستند. اما نکته قابل تامل در این مورد این است که اگر شما در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید که فضای اضافی برای قرار دادن جارو برقی کیسه دار را ندارد، پیشنهاد می شود که از جارو برقی های بدون کیسه استفاده نمایید تا مجبور به در نظر گرفتن فضایی از منزل خود برای نگه داری جاروبرقی کیسه دار خود نداشته باشید.

 • در مواجه با کیسه پر چارو برقی چه عکس العملی از خود نشان می دهید:

اکثر جارو برقی های کیسه دار دارای مخزنی می باشند که به راحتی قابل رویت است. این ویژگی به شما کمک می کند تا بدون نیز به باز کردن کیسه جارو برقی و وارسی پر یا خالی بودن آن، از وضعیت جارو برقی مبنی قابل استفاده بودن آن مطلع شوید. برخی از مدل های جدید جارو برقی های کیسه دار دارای چراغ هشدار بوده که که در زمان پر بودن کیسه آن، علامت زده و که این علامت نشان دهنده هشدار برای تعویض کیسه می باشند.

برخی از جارو برقی های سبک که قابلیت سیار بودن را نیز دارند دارای مخزن قابل رویت نبوده و نمی توان از پر یا خالی بودن آن مطلع بود. اگر شما جزو کسانی هستید که از این جارو برقی ها استفاده می نمایید پیشنهاد می شود پس از هر بار استفاده ، به طور کلی آن را خالی کرده تا به مرور زمان تبدیل به عادت شود.زیرا با این عمل مانع از ایجاد مشکل احتمالی برای جارو برقی خود خواهید شد.

 • تصمیم گیری در رابطه با خرید جارو برقی های چند سایکلونه

اغلب جارو برقی های بدون کیسه دارای تکنولوژی سایکلونیک می باشند. منظور از سایکلون در اینجا عمل گردباد مانند است. به این صورت که با روشن شدن فن مکشی در فضای مخزن، گردباد کوچکی در فضای مخزن ایجاد می شود. این عمل باعث می شود تا ذرات گردو غبار از هوا داخل آن فاصله گرفته و مانع از ترکیب این دو با هم شوند. این فناوری به کار برده شده در این جاروبرقی ها اگر چه به افزایش طول عمر فیلتر داخل جارو برقی کمک می کند ولی از نظر مالی بسیار گران تر از مدل های معمولی این نوع جارو برقی می باشد.

اخیرا مدل های جدید جارو برقی های دایسون (Dyson) مجهر به تکنولوژی سینتیک (Cinetic) وارد بازار جارو برقی شده تحولی نوین را در صنعت جارو برقی ایجاد کرده است. این مدل از جارو برقی شباهت زیادی به مدل های چند سایکلون داشته و همچنین از نظر مالی بسیار گران قیمت می باشند.

15 نکته جهت راهنمای خرید جاروبرقی

 1. قدرت مهم است
 2. قد هم مهم است
 3. چند‌کاره بودن
 4. صدای کم موتور
 5. ضدعفونی و ضد باکتری
 6. روبات‌های تمیز‌کننده
 7. سرامیک‌شو‌ها
 8. آب را جارو نکنید(آنهایی که فاقد مخزن جمع آوری آب هستند)
 9. نوع کیسه‌ها را بدانید
 10. فیلترها را تمیز کنید
 11. به فکر بعدها باشید(لوازم جانبی دستگاه شما در بازار موجود و تعداد تعمیرگاه‌های مجاز برای تعمیر آن در حد استاندارد باشد)
 12. بیشتر از نیم‌ساعت ممنوع!
 13. ماهی یک‌بار تمیزش کنید
 14. زاویه‌دار بخرید
 15. موظب زباله ها تیز باشید

راهنمای خرید جاروبرقی ( جاروبرقی چی بخریم ؟ )

انواع برندهای جاروبرقی و توضیحاتی در ارتباط با بعضی از آنها :

 الجی ، بوش ،  پاناسونیک ، پارس خزر ،  بکو ،  عرشیا ،  زیمنس ، کارچر ، کنوود ،  هیتاچی ،  تفال ، الکترولوکس ،  میله ، ناسیونال ،  بلک اند دکر ، مجیک ، همیلتون ، هاردستون ، گوسونیک  و ....

بهترین جاروبرقی موجود در بازار کدام است ؟ الجی ، بوش ، زیمنس ، سامسونگ ، دوو و... کدام ؟

راهنمای خرید جاروبرقی بوش : از تولیدکنندگان معتبر لوازم‌خانگی برقی کوچک و بزرگ در دنیا است که سالیان متمادی به‌عنوان یکی از بهترین برندها در سراسر جهان معرفی‌شده است. توان مکش جاروبرقی های بوش بسیار بالا و قدرتمند می باشد.طراحی های منحصربه فرد این کمپانی در کنار کیفیت بالای آن همواره چشم گیر بوده است . بهره‌گیری از فیلترهای بهداشتی در جاروهای بوش مانع خروج گردوخاک از دستگاه شده و هوا را آلوده نمی‌کند. صدای کم ، سهولت استفاده و سهولت حمل از دیگر ویژگی های حائز اهمیت جاروبرقی های این برند می باشد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش

راهنمای خرید جاروبرقی ال جی : برند ال جی که یکی از بهترین و پر مخاطب ترین برندهای تولیدکننده لوازم خانگی می باشد ،جاروبرقی های با کیفیت و کارامدی به بازار عرضه می کند . طراحی بدنه ی جاروهای ال جی بسیار ساده و کاربردی ست و جنس مواد به‌کاررفته در این دستگاه باعث شده است نگاه مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند . ال جی شرکتی معتبر در زمینه‌ی تولید لوازم‌خانگی برقی است که دستگاه‌های متنوعی به بازار جهانی عرضه کرده است و مشتریان و علاقه‌مندان زیادی در سراسر جهان دارد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الجی

راهنمای خرید جاروبرقی کنوود : برند ژاپنی کنوود، تولیدکننده انواع رادیو آماتورها، تلویزیون‌ها، کولرها،جاروبرقی ها، دستگاه‌های های-فای و بسیاری از تجهیزات صوتی می‌باشد.یکی دیگر از تولیدات این کمپانی مشهور جاروبرقی ها می باشد ،جاروبرقی هایی که با قدرت مکش فوق العاده ای که دارد ریزترین آشغال ها و ذرات روی زمین را پاکسازی می کند. صدای کم و طراحی زیبای این برند باعث شده است همواره در میان لیست برتر نام این برند بدرخشد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود

راهنمای خرید جاروبرقی سامسونگ : شرکت کره ای سامسونگ تولیدکننده انواع لوازم خانگی برقی از قبیل تلویزیون ، یخچال و فریزر،ماشین ظرفشویی ،لباس شویی و جاروبرقی می باشد. جاروبرقی های تولیدشده توسط این برند کارامد و با کیفیت می باشد و از این رو توانسته است در لیست برتر قرار بگیرد. این برند محبوب یکی از موفق ترین و محبوب ترین برندها نزد مردم جهان میباشد. جاروبرقی های سامسونگ پر قدرت و کم صدا می باشند و حمل آنها به خاطر وزن معقولی که دارد راحت و آسان است.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

راهنمای خرید جاروبرقی فیلیپس : تولیدات این شرکت ، جای هیچ نگرانی برای خریداران باقی نمی‌گذارد چرا که فیلیپس سالهاست به تولید لوازم‌خانگی برقی کوچک و بزرگ مشغول است و در سراسر جهان طرفداران و خریداران خود را راضی نگه‌داشته است. جاروبرقی های این برند با مکش بالایی که دارند ریزترین غبار و آشغال را از زمین پاکسازی می کند.گارانتی محصولات فیلیپس نقطه ی مثبت دیگری است که قوت قلب را برای همراهانش به ارمغان آورده است .

راهنمای خرید جاروبرقی پاناسونیک : شرکت پاناسونیک سال‌ها در تولید و عرضه انواع لوازم برقی ازجمله لوازم برقی خانگی و صوتی تصویری فعالیت داشته و ضمن ارائه محصولاتی که همواره نوآوری و کیفیت به همراه داشته‌اند موفق به جلب رضایت مصرف‌کنندگان این حوزه شده است. جاروبرقی های پاناسونیک دارای مکش فوق العاده ، وزن و صدای کم و طراحا های بسیار زیبا هستند.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک

راهنمای خرید جاروبرقی دلونگی : گروه دلونگی ، یکی از مشهورترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در اروپا، مستقر در شهر ترویزو ایتالیا است. این برند که امتحان خود را به خوبی پس داده است جاروبرقی هایی منحصربه فرد با توان و مکش بالا تولید می کند که کوچکترین ذرات را یافته و زمین را از وجود هرگونه غبار و پرز های اضافی فرش و... پاک می کند. جاروبرقی های دلونگی کارامد و سبک بوده و بهترین همراه برای هر خانه ای می باشد.

دوو : جاروبرقی های شرکت دوو از طراحی همه‌پسندی برخوردار هستند و به‌واسطه رنگ‌های مختلفی که برای آن در نظر گرفته شده به‌راحتی می‌تواند نیاز سلایق مختلف را پوشش دهد. توان موتور جاروبرقی های این برند بسیار بالا می باشد و صدای کمی دارند . طراحی های منحصر به فرد این برند نگاه همگان را به خود جذب کرده است.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو

راهنمای خرید جاروبرقی بکو : بکو شرکت تولیدکنندهٔ لوازم خانگی ترکیه‌ای می باشد که در سال ۱۹۶۷ در استانبول تأسیس شد. این شرکت در تولید جاروبرقی تبحری ویژه دارد . به طوری که توان و قدرت موتور در این جاروبرقی ها بالا می باشد و سایز انها متناسب است یعنی نه بزرگ است که جاگیر باشد و نه آنقدر کوچک که آسیب پذیر باشد! جاروبرقی های بِکو با وجود قدرت و مکش بالا آلودگی صوتی ایجاد نمی کنند.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بکو

راهنمای خرید جاروبرقی زیمنس : زیمنس شرکتی آلمانی می باشد که در زمینه ی تولید لوازم خانگی از سال1847 فعالیت داشته است . این شرکت در زمینه تولید جاروبرقی های با توان و قدرت بالا بسیار موفق بوده و امتحان خود را به خوبی پس داده است . صدای کم ، سهولت استفاده و سهولت حمل از دیگر ویژگی های حائز اهمیت جاروبرقی های این برند می باشد.

انتقال به حالت موبایل
بستن منو
کوچه بازار
لطفا چند لحظه صبر کنید loading