slider image
نمایش کالاهای فقط تکی
نمایش کالاهای فقط عمده
نمایش کالاهای فقط موجود
مرتب سازی براساس : پیشنهاد ویژه جدیدترین پربازدیدترین پرفروش ترین قیمت کم به زیاد قیمت زیاد به کم

توری و سیم خار دار

در این مطلب به معرفی و شرح انواع و کاربردهای سیم خاردار در حصارکشی‌ها بپردازیم.
این محصول یکی از پرکاربردترین محصولات فولادی برای حصارکشی‌ها و جداسازی فضاهای مختلف جهت ایجاد امنیت و یا شخصی‌سازی اراضی است.

از این محصول در پروژه‌های امنیتی و حفاظتی و نیز مکان‌هایی که باید دور از دسترس آسیب و یا حمله حیوانات باشد استفاده می‌شود. با توجه به قیمت سیم خاردار و مقرون به صرفه بودن آن، ساختار ضد زنگ و مقاومت بالا در شرایط آب و هوایی مختلف، این محصول را به یکی از گزینه‎های اصلی برای ایجاد حفاظت تبدیل کرده است.

در ادامه این مطلب پرکاربردترین انواع این محصول و کاربردهای آن را برای شما شرح خواهیم داد. علاوه بر این با ما همراه باشید تا نکاتی را که باید در هنگام خرید آن در نظر داشته باشید، با هم بررسی کنیم.

انواع پرکاربرد سیم خاردار
سیم خاردار خطی
سیم خاردار حلقوی
کاربردهای انواع سیم خاردار
کاربرد سیم خاردار خطی

خرید توری حصاری

آنچه در هنگام خرید و استفاده از توری ها و به خصوص توری حصاری بسیار مهم است، 4 مشخصه اصلی آن است.  جنس آن همان طور که اشاره شد ممکن است از فولاد سیاه و  یا گالوانیزه گرم و یا گالوانیزه گرم با  روکش پی وی سی باشد. قیمت فولاد سیاه نسبت  به گالوانیزه گرم کمتر است و اغلب در محیط‌هایی که زیبایی ظاهری مد نظر نیست مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. توری حصاری مه توسط شرکت آهن تخفیف تولید می شوند در چشمه های 5 الی 7.7 سانتی و به دلخواه مشتری می باشد، این توری ها در ارتفاع های مختلف می باشد .فروش محصولات خود را در کوچه بازار به شکل عمده و تکی در سایت کوچه بازار داشته باشید .

 

انتقال به حالت موبایل
بستن منو
کوچه بازار
لطفا چند لحظه صبر کنید loading