slider image
نمایش کالاهای فقط تکی
نمایش کالاهای فقط عمده
نمایش کالاهای فقط موجود
مرتب سازی براساس : پیشنهاد ویژه جدیدترین پربازدیدترین پرفروش ترین قیمت کم به زیاد قیمت زیاد به کم

رنگ و کاغذ دیواری

 

چگونه رنگ یا کاغذ دیواری مناسب برای خانه‌مان انتخاب کنیم

اگر از رنگ کردن دیوار منزل شخصیتان مدت بسیاری می‌گذرد پس زمان آن رسیده که فکری به حال وضعیت کنونی آن بکنید. از گذشته تا امروز نیز تحولی عظیم در زمینه نقاشی ساختمان و کاغذ دیواری رخ داده است و اگر در گذشته تنوع رنگ تنها به خاکستری و سفید محدود می‌شد ولی اکنون داستان کاملا متفاوت است و شما در زمینه رنگ آمیزی منزلتان با طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها روبرو هستید این ماجرا حتی در خصوص کاغذ دیواری نیز صدق می‌کند و شما در این مورد نیز با طیف گسترده‌ای از انتخاب‌ها روبرو هستید.

امروزه نه تنها در زمینه انتخاب رنگ و کاغذدیواری با گستره‌ای از انتخاب‌ها روبرو هستید بلكه در نحوه اجراي آنها نيز تنوع بسيار زيادی هست. در كنار تصميم‌گيري در خصوص نوع رنگ يا كاغذ‌ديواری، بايد درباره شيوه اجراي آن نيز تصميم بگيريد. طراحی صحیح داخلی و استخوان بندی صحیح منزل در این مسئله تاثیر شگرفی دارد.

در بيشتر موارد منظور از مورد بالا ساختار و مطمئن بودن از كيفيت عناصر موجود، پيش از هر اقدام ديگري است. اما زماني‌ كه در دكوراسيون خانه صحبت از استخوان‌بندي مي‌شود، منظور ايجاد يك زمينه ايده‌آل و خوب براي دكوراسيون است كه البته دكوراسيون ديوارها مهم‌ترين جزء در طراحي زمينه دكوراسيون به شمار مي‌رود و پس از آن كف‌پوش و مبلمان، ديگر عناصر استخوان‌بندي دكوراسيون را تشكيل مي‌دهند. 

انتقال به حالت موبایل
بستن منو
کوچه بازار
لطفا چند لحظه صبر کنید loading