slider image
نمایش کالاهای فقط تکی
نمایش کالاهای فقط عمده
نمایش کالاهای فقط موجود
مرتب سازی براساس : پیشنهاد ویژه جدیدترین پربازدیدترین پرفروش ترین قیمت کم به زیاد قیمت زیاد به کم

لوازم جانبی موبایل

خرید قطعات موبایل و تاثیر آن بر روی درآمد تعمیرکاران

تعمیرکاران موبایل همیشه باید از روش های مختلف برای افزایش درآمد و سود خود استفاده کنند. بدین منظور روش ها و ترفندهای زیادی وجود دارند که پیش از این در مقاله چگونه در شغل تعمیرات موبایل بیشترین سود را کسب کنیم؟ به برخی از مهم ترین آن‌ها اشاره داشتیم. یکی از موثرترین این روش ها مربوط به خرید قطعات موبایل با قیمت مناسب می‌شود.

تعمیرکاران موبایل اگر بتوانند قطعاتی که باید در گوشی مشتری تعویض شوند را با قیمتی مناسب خریداری کنند، هزینه پرداختی آن‌ها کاهش یافته و از سوی دیگر سودی که کسب می‌کنند افزایش پیدا خواهد کرد. اما چطور می‌توانیم خرید قطعات موبایل را با بهترین قیمت ممکن انجام دهیم؟

تعمیر گوشی موبایل

بیشتر بخوانید: قطعات گوشی های آیفون اپل در کوچه بازار 

فروشگاه کوچه بازار  بهترین منبع برای خرید قطعات موبایل

فروشگاه کوچه بازار در قسمت  موبایل تمام قطعات مورد نیاز مشتریان و تعمیرکاران عزیز را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن عرضه می‌کند. بدین ترتیب می‌توان هزینه اولیه تعویض قطعات گوشی های موبایل را به شکل چشمگیری کاهش داد. قطعاتی که توسط فروشگاه موبایل کمک عرضه می‌شوند کاملا اصل و با کیفیت هستند و امکان خرید آن‌ها به صورت کلی و جزئی وجود دارد. ضمنا برای ارسال قطعات موبایل به مناطق مختلف کشور هم محدودیتی وجود ندارد و امکان ثبت سفارش خرید قطعات موبایل از سراسر ایران وجود دارد.

چرا از فروشگاه کوچه بازار  خرید کنیم؟

کوچه بازار  اولین بنیانگذار سرویس آنلاین ثبت سفارش تعمیر موبایل بود و در این راستا توانست تحولی عظیم را در عرصه تعمیرات موبایل ایجاد کند. به دلیل اهمیتی که کوچه بازار  برای رضایت مشتریانش می‌دهد، تعمیرکاران این شرکت همیشه از بهترین قطعات برای تعمیر گوشی های مشتریان استفاده می‌کنند و تاکنون تمام مشتریان آن از سرویس این شرکت راضی بوده‌اند.

بیشتر بخوانید: قطعات تخصصی گوشی و تبلت های سامسونگ درکوچه بازار 

از آنجایی که قطعات عرضه شده در کوچه بازار همان قطعات با کیفیتی هستند که تیم تعمیرات این شرکت در گوشی مشتریانش استفاده می‌کند، بنابراین مطمئن باشید که با خرید قطعات موبایل از فروشگاه موبایل کمک به قطعاتی با بهترین کیفیت ممکن دست پیدا خواهید کرد. علاوه بر این موبایل کمک بهترین قیمت را برای قطعات با کیفیتی که عرضه می‌کند در نظر گرفته است که این امر عامل بسیار مهمی برای تعمیرکاران موبایل محسوب می‌شود و می‌تواند درآمد حاصل از تعمیرات موبایل را برای آن‌ها افزایش دهد.

انتقال به حالت موبایل
بستن منو
کوچه بازار
لطفا چند لحظه صبر کنید loading