slider image
نمایش کالاهای فقط تکی
نمایش کالاهای فقط عمده
نمایش کالاهای فقط موجود
مرتب سازی براساس : پیشنهاد ویژه جدیدترین پربازدیدترین پرفروش ترین قیمت کم به زیاد قیمت زیاد به کم

خودکار

خودکار

 خودکار یک ابزار نوشتاری نوین است که  دارای یک لولهٔ درونی است دارای جوهری چسبناک که با چرخش گوی کوچک فلزی (۰٫۷ میلی‌متر تا ۱٫۲ میلی‌متر در قطر ) از جنس برنج ، فولاد یا تنگستن کربید در نوک آن ، در زمان استفاده پخش می‌شود.  

کوچه بازار امکان خرید عمده یا تکی این محصول را از بازار بزرگ برای شما فراهم نموده است تا با استفاده از چند کلیک ساده محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

 

با کوچه بازار همراه باشید تا با ویژگی‌های یک خودکار خوب آشنا شویم:

از ویژگی‌های یک خودکار خوب برای نوشتن‌های دراز مدت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.خودکارهای با سطح مقطع سه‌گوش از خودکارهای با سطح مقطع دایره‌ای بهترند در واقع خوش دست بودن خودکار از نکات مهم خرید یک خودکار خوب به شمار میرود.
2.افرادی که به هنگام نوشتن خودکار را زیاد فشار می‌دهند، معمولاً در انگشت اشاره خود احساس درد می‌کنند؛ در این صورت باید از خودکارها با پوشش لاستیکی ارتجاعی و نرم استفاده کنند.
3.یکی دیگر از ویژگی‌های یک خودکار خوب، کیفیت بالای جوهر و روان‌نویسی آن  روی سطوح مختلف  و پس ندادن و به عقب برنگشتن جوهر خودکار است که باعث آرامش اعصاب نویسنده می‌شود .
4.وزن خودکار اهمیت ویژه ای در انتخاب آن دارد ،افرادی که دست های ظریفی دارند میبایست از خودکار های سبکتر و افرادی که از لحاظ فیزیکی دارای دست های بزرگ تری هستند میتوانند از خودکار های با وزن بیشتر استفاده کنند تا دست در هنگام نوشتن احساس خستگس نکند.

 

انتقال به حالت موبایل
بستن منو
کوچه بازار
لطفا چند لحظه صبر کنید loading