slider image
نمایش کالاهای فقط تکی
نمایش کالاهای فقط عمده
نمایش کالاهای فقط موجود
مرتب سازی براساس : پیشنهاد ویژه جدیدترین پربازدیدترین پرفروش ترین قیمت کم به زیاد قیمت زیاد به کم

جامدادی

جامدادی

 کیف کوچکی است که در آن ابزار نوشتاری از جمله خط‌کش، پاک کن، خودکار، مداد، ماژیک و... را می گذارند و اغلب با زیپ باز و بسته می‌شود. همچنین به‌وسیلهٔ رومیزی و لیوان‌مانندی که در آن ابزار نوشتاری را می‌گذارند، جامدادی گفته می‌شود.

برخی از جامدادی‌ها فلزی اند . در این نوع جامدادی‌ها یک تراش (معمولا در زیر) قرار دارد.همچنین به در‌های مجزا برای جایگذاری اشیا متصلند که اکثر این درها با دگمه‌های روی جامدادی باز می‌شوند.اشکال زیادی از جامدادی ها وجود دارد، آنها می توانند استوانه ای باشند، مستطیلی باشند یا حتی به شکل جعبه ای تولید شوند. جامدادی بیش از دویست سال قدمت دارد، البته بیشتر از اینها کهن سال است در واقع تاریخ ۲۰۰ سال از اولین اختراعی که رسما جامدادی نام گرفت حساب می شود، جامدادی ها در اوایل عمرشان بیشتر چوبی و فلزی بودند.

البته مدل های پارچه ای و چرمی از سال های قبل تر هم وجود داشتند، نقاش ها همیشه برای نگهداری از قلموها و مدادسته لوکس مخصوص برندها و محصولات دست ساز مشهور گران قیمت است که بیشتر در کلکسیون ها به چشم می خورد، جنس آنها حتی می تواند از طلا و نقره باشد. دسته دوم نیز در تمام فروشگاه ها با انواع مدل های مختلف موجود می باشد، از بچه های پیش دبستانی تا دانشجویان و کهنه کاران هنر نقاشی مشتریان این محصولات هستند.

کوچه بازار این امکان را برای شما فراهم کرده که با چند کلیک ساده مستقیما و بدون واسطه  از بازار بزرگ تهران و تولیدکنندگان داخلی  ،محصولات مورد نیاز خود را به صورت عمده و تکی خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید.

 

 

انتقال به حالت موبایل
بستن منو
کوچه بازار
لطفا چند لحظه صبر کنید loading