کوچه بازار / ساختمان و تجهیزات / تجهیزات حمام و سرویس ها
تجهیزات حمام و سرویس ها
نمایش کالاهای فقط تکی
نمایش کالاهای فقط عمده
نمایش کالاهای فقط موجود
مرتب سازی براساس : پیشنهاد ویژه جدیدترین پربازدیدترین پرفروش ترین قیمت کم به زیاد قیمت زیاد به کم

تجهیزات حمام و سرویس ها

 

برخی فضاها در خانه ضروری و اجتناب ناپذیر هستند، فضای سرویس بهداشتی و حمام یکی از این فضاهاست که روشویی کابینتی، کاسه روشویی وکابین دوردوشی از مهم ترین و کاربردی ترین وسایل ضروری آن محسوب می شوند. زیرا در عین مفید بودن بر زیبایی نیز حمام می افزایند. بنابراین طراحان برای زیباتر و متفاوت تر شدن حمام و سرویس بهداشتی، دست به طراحی و استفاده از مدل های مختلف روشویی زده اند و موفق هم بوده اند.

هر روز با انواع مدل های جدید تجهیزات با سبک های مختلف در بازار روبرو می شویم که توسط هنرمندان مشهور جهان طراحی شده اند. طراحان طیف گسترده ای از سبک ها  را در مدل های مختلف طراحی می کنند. این محصولات با استفاده از مواد با کیفیت بالا و در نتیجه تغییرات شگفت انگیز در طرح و با شکل های زیبا و بسیار شیک تولید می شوند. آنها می توانند جذابیتی عالی برای حمام شما ایجاد کند و جلوه ای شگفت انگیز به آن بدهند.

امروزه استفاده از این تجهیزات در بین مردم رواج گسترده ای پیدا کرده است. این مدل روشویی ها هم دارای طراحی خاصی هستند و هم به لحاظ کاربردی مناسب فضاهای مخصوصا کوچک می باشند. روشویی کابینتی تکمیل کننده زیبایی دکوراسیون حمام های لوکس و سرویس بهداشتی است و اولین چیزی که در نگاه اول توجه هر فردی را به سوی خود جلب می کند طرح و رنگ روشویی کابینتی وکاسه روشویی حمام است .

انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون حمام یکی از نکات مهمی است که باید در نظر بگیرید. در هر نوع سبک و طراحی وسایلی مانند روشویی کابینتی، توالت فرنگی، کاسه روشویی، وان و کابین دوردوشی جایگاه ویژه ای دارند. اما جدا از انتخاب هر نوع سبکی بهتر است به اصول طراحی جهانی نیز توجه کنید زیرا رسیدن به موفقیت را برای شما آسانتر می کند. فراموش نکنید که حمام، پناهگاهی برای دوری از برنامه های گیج کننده روزانه و مکانی برای تمدد اعصاب است. حمام هایی با طراحی منحصر به فرد و راحت باعث می شوند تا ما با خیالی آسوده زمانی را به آرامش بگذرانیم.

ما در مطلب بیشتر بر روی انواع مختلف سبک های روشویی کابینتی تاکید داریم. انتخاب نوع و سبک روشویی کابینتی به دکوراسیون شما بستگی دارد. هنوز افرادی هستندکه طرح های سنتی را ترجیح می دهند ولی امروزه بیشتر مردم به سبک های مدرن و خاص علاقه دارند. شما نیز می توانید متناسب با سبک دکوراسیون حمام خود با انتخاب یک روشویی کابینتی با طراحی بسیار خاص و بی نظیر، دکوراسیون حمام خود را زیباتر کرده و فضای ذخیره سازی آن را به حداکثر برسانید.

با ما همراه شوید تا با انواع مختلف تجهیزات حمام و سرویس ها را در کوچه بازار به شکل عمده و تکی تهیه نمایید .

 

انتقال به حالت موبایل
بستن منو
کوچه بازار
لطفا چند لحظه صبر کنید loading