کوچه بازار / ساختمان و تجهیزات / تجهیزات آشپزخانه
تجهیزات آشپزخانه
نمایش کالاهای فقط تکی
نمایش کالاهای فقط عمده
نمایش کالاهای فقط موجود
مرتب سازی براساس : پیشنهاد ویژه جدیدترین پربازدیدترین پرفروش ترین قیمت کم به زیاد قیمت زیاد به کم

تجهیزات آشپزخانه

تجهیز و شیک کردن آشپزخانه

 اگر میخواهید یک آشپزخانه کامل برای خود تهیه کنید وسایل جدید را جایگزین وسایل قدیمی کنید. شما میتوانید برای تغییر وسایل برقی آشپزخانه خود و نوسازی آنها به سایت کوچه بازار

سینک در هر طرح آشپزخانه، محل آماده سازی است که هرگز نباید بیش از حد با یخچال فاصله داشته باشند و یخچال باید در نزدیکی ورودی باشد. این کار باعث جابجایی تجهیزات اصلی شما ( یخچال، مایکروویو و سینک ) و در پی آن جابجایی آب، برق و گاز می شود. نکات موجود در مورد خدمات در آشپزخانه را به خاطر بسپارید و اگر مجددا لوله کشی کنید وقت و هزینه زیادی را صرف خواهید کرد. هنگامی که شما یک طراحی انجام می دهید ابتدا سینک و میز آشپزی را در جا مناسب قرار دهید. سپس راهی را برای اتصال سه ناحیه ایجاد کنید. این راه معمولا به شکل مثلثی ایجاد می شود. مثلث کوچکتر به معنی راه کوتاهتر، فاصله کمتر و راحتی بیشتر بین سه نقطه اصلی است. اگر این فاصله بیش از حد بزرگ به نظر می رسد، سعی کنید سه ناحیه را با هم نزدیکتر کنید.

نکته مهم دیگر این است که سینک آشپزخانه اغلب روی دیوار داخلی زیر پنجره قرار می گیرد. این کار باعث سهولت در لوله کشی می شود، همچنین نور خورشید را به جایی بیشتر می دهد که به آن نیاز دارید. دوام بیشتر و نگهداری راحت هم جزو نکته هاییست که در هنگام طراحی و سپس خرید لوازم، باید به آن توجه کنید. استفاده از مواد مختلف برای درب های آشپزخانه به جذابیت بخش های مختلف آن می افزاید. در طرح و ساخت کابینت های خود می توانید از یک طرح یا رنگ استفاده کنید، ولی در مابقی وسایل، از ترکیب رنگ لوازم آشپزخانه، برای شکستن یکنواختی استفاده کنید. اگر شما برای یک آشپزخانه کوچک طرحی داشته باشید، جزئیات را ساده و بی نظیر نگه دارید، زیرا این امر باعث می شود که آشپزخانه شما بزرگتر بنظر برسد. مطمئن شوید که در ساخت و ساز و  رنگ و کاغذ دیواری برای آشپزخانه شما مناسب باشد، زیرا آنها باید در مقابل چربی و گرما مقاوم باشند. رنگ های روشن آشپزخانه شما را روشن می کند. این نوع کاغذ دیواری ها به خصوص هنگامی مفید هستند که اتاق شما فاقد نور خورشید طبیعی باشد و یا با نصب لامپ روشنایی مناسب در سقف محیط فعالیت خود را روشن نگه دارید، به طوری که همیشه نور کافی برای انجام کار را داشته باشید. 

 مراجعه کنید تا بهترین و مناسب ترین وسایل را خریداری کرده و یک آشپزخانه شیک، نو و مدرن داشته باشید. طرح آشپزخانه هر چه که باشد، با خواندن این مطلب میتوانید مشاوره ای از چگونگی برنامه ریزی آشپزخانه و انتخاب روشنایی آن را فرا بگیرید. همانطور که میدانید در درجه اول آشپزخانه جایی برای پخت و پز غذا است. برای اینکه اشپزخانه شما به اصلاح جذاب تر و سرگرم کننده تر باشد شما باید نگاهی به وسایل مدرن تر و طرح های مختلف اشپزخانه بیاندازید. اگر خانواده ای نسبتا شلوغ دارید شما باید از هر اینچ فضای آشپزخانه خود حداکثر استفاده را داشته باشید. اگر شما در بودجه مقداری مشکل دارید، در اولویت اول کابینت و کمدهای آشپزخانه  را بازسازی کنید و اگر امکان جابجایی و تغییر دکوراسیون را ندارید در برخی از میزهای آشپزخانه، به نوسازی سبک و رنگ و مدل آن بپرداید زیرا کابینتها و میز و صندلی همیشه در دید هستند و با نوسازی آنها احساس تازگی در آشپزخانه شما ایجاد می کند.

انتقال به حالت موبایل
بستن منو
کوچه بازار
فروشنده شوید
لطفا چند لحظه صبر کنید loading