لوازم صوتی تصویری
نمایش کالاهای فقط تکی
نمایش کالاهای فقط عمده
نمایش کالاهای فقط موجود
مرتب سازی براساس : پیشنهاد ویژه جدیدترین پربازدیدترین پرفروش ترین قیمت کم به زیاد قیمت زیاد به کم

لوازم صوتی تصویری

بازار بزرگ عمده و تکی لوازم صوتی تصویری را با تنوع مختلف و قیمت کف بازار در این گروه میتوانید یافت کنید ....  در کوچه بازار هفتاد ودو ساعته از کف بازار درب منزل تحویل بگیرید...

 

انجمن یا کمیته EISA هر ساله با دسته بندی برترین محصولات دیجیتالی مانند گوشی های موبایل، صوتی و تصویری و ...، اسامی برترین های هر برند را اعلام می کند. طبق سنت، جوایز EISA چند هفته پیش از نمایشگاهIFA 2018 در برلین اعلام شده است. بد نیست بدانید که در حوزه صوتی و تصویری، EISA 2018-2019 دو انتخاب دیگر با عناوین Best Artificial Intelligence TV و  Best Monitor Innovation را نیز به لیست جوایز و برگزیده ها افزوده است.

جایزه برترین نوآوری جدید به نمایشگر 8K از شارپ، با عنوان Sharp 70X500 تعلق گرفته است که نخستین تلویزیون 8K با درگاه HDMI 2.1 است. جالب است که اینبار، برترین تلویزیون OLED از نظر صرفه و کارایی در خرید، مدل Philips 55OLED803 بوده و دست کم LG این جایگاه را از دست داده است. با این وجود نام آن چندین بار در این لیست به چشم می خورد. برترین تلویزیون سطح بالا نیز به مدل Samsung 65Q9FN تعلق گرفته است. سامسونگ برای دوازدهمین سال می تواند عنوان پرفروش ترین برند تلویزیون در جهان را به سینه بزند.

پس از لیست تلویزیون ها، به سراغ لیست برترین "سینماهای خانگی" و سیستم های صوتی این کلاس می رویم. این لیست نیز با انتقادهای فراوانی همراه بوده است و ما هم انتظار مشاهده برند و مدل های دیگری را در آن داشتیم!

و در نهایت سومین لیست نیز شامل تمامی سیستم های صوتی HI-FI برتر می گردد. علاقمندان به صدای تخصصی و البته آمپلی فایرهای قدرتمند، این لیست جذاب را از دست ندهند. در این لیست نام آمپلی فایرهای سرشناس نظیر Pioneer A-40AE نیز به چشم می خورد. متاسفانه بسیاری از مدل های این لیست در بازار داخلی موجود نیستند.

 
 
انتقال به حالت موبایل
بستن منو
کوچه بازار
لطفا چند لحظه صبر کنید loading