کوچه بازار / ساختمان و تجهیزات / سیستم های هوشمند ساختمان
سیستم های هوشمند ساختمان
نمایش کالاهای فقط تکی
نمایش کالاهای فقط عمده
نمایش کالاهای فقط موجود
مرتب سازی براساس : پیشنهاد ویژه جدیدترین پربازدیدترین پرفروش ترین قیمت کم به زیاد قیمت زیاد به کم

سیستم های هوشمند ساختمان

 

مزیت‌های یک‌خانه هوشمند چیست؟

صرفه‌جویی
وسایل‌ متصل مثل ترموستات‌های یادگیرنده، آب‌پاش‌های هوشمند، چراغ‌های مجهز به وای‌فای، پایش وضعیت نوسانات جریان برق و ماژول‌های گرم‌کننده آب می‌توانند به‌شدت روی کاهش مصرف انرژی و آب تأثیرگذار باشند.

کنترل
بسیاری از چیزهایی که ما در خانه داریم، از فرها و اجاق‌ها گرفته تا فریزر و یخچال و در پارکینگ می‌توانند از راه دور کنترل شوند و این‌کار از طریق برنامه‌های موبایلی که در اسمارت‌فون‌ها یا تبلت‌ها نصب می‌شوند، امکان‌پذیر است. در بیش‌تر موارد، این کنترل‌ها می‌توانند حتی زمانی که شما در خارج از خانه هستید نیز اتفاق بیفتد. یعنی، می‌توانید در پارکینگ را زمانی ببندید که در فرودگاه هستید.

راحتی
 روشن شدن لامپ‌های اتاق پذیرایی به‌محض رسیدن شما به خانه، شنیدن موسیقی دلخواه و… شاید بیان‌کننده یک خانه هوشمند لوکس باشد، اما راحتی همواره به معنای لوکس بودن نیست. قفل‌های هوشمند می‌تواند به افراد خاص و تنها در زمان‌های خاص اجازه دسترسی به محل‌های ویژه را بدهند. پس نیازی نیست در خانه بمانید یا به کسی کلید خانه را بدهید. به‌ علاوه، حس‌گرها می‌توانند به شما بگویند یخچال شما چه دارد و چه ندارد. مثلاً این‌که شیر داخل یخچال تمام شده است یا یک زنگ در مجهز به سیستم وای‌فای می‌تواند به شما این امکان را بدهد تا در هر جایی از دنیا هستید، به کسی که پشت در است پاسخ دهید.

امنیت
سیستم‌هایی بسیار ارزان و کارآمد می‌توانند امنیت خانه را در 24 ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته تأمین کنند. دوربین‌های مجهز به وای‌فای، حس‌گرهای حرکتی و هشداردهنده‌های دود هوشمند می‌توانند داخل و خارج خانه را رصد و در مواقع خطر از طریق نمایش تصاویر، ارسال پیام کوتاه یا ایمیل صاحب‌خانه را از بروز خطر آگاه کنند.

ایمنی
حس‌گرهای هوشمند می‌توانند نشت آب را پیدا و رطوبت را اندازه‌گیری کنند. همچنین، مونوکسیدکربن، حرکت، گرما و هر متغیر محیطی را که باید پایش شود، تشخیص می‌دهند و از بروز حادثه یا شاید فاجعه جلوگیری می‌کنند. این حس‌گرها می‌توانند مستقیم با صاحب‌خانه در هر جا که است، ارتباط برقرار سازند.

زندگی مستقل
یادآورهایی که چیزی را به‌صورت صوتی یادآوری می‌کنند و سیستم‌های هشدار که با صوت فعال شده‌اند، تنها بخشی از ویژگی‌ها و امکانات زیادی است که به سالمندان و افرادی که تنها زندگی می‌کنند کمک می‌کند تا بهتر به زندگی خود ادامه دهند. به علاوه، هاب‌های مجهز به وای‌فای می‌تواند به دیگران اجازه دهد تا همواره سالمندانی را ببینند که تنها زندگی می‌کنند.
 
 امنیت همواره بخش مهم و بزرگی از یک خانه هوشمند است . در فروشگاه اینترنتی کوچه بازار میتوانید خریدی خوب به صورت تکی و عمده داشته باشید 

انتقال به حالت موبایل
بستن منو
کوچه بازار
لطفا چند لحظه صبر کنید loading