کوچه بازار / پوشاک/اکسسوری / نقره و بدلیجات
نقره و بدلیجات
نمایش کالاهای فقط تکی
نمایش کالاهای فقط عمده
نمایش کالاهای فقط موجود
مرتب سازی براساس : پیشنهاد ویژه جدیدترین پربازدیدترین پرفروش ترین قیمت کم به زیاد قیمت زیاد به کم

نقره و بدلیجات

بدلیجات و نقره مد روز با برترین کیفیت ها با بیش از هزاران مدل مختلف بهترین انتخاب برای هدیه به طرف مقابلتان هفتاد و دو ساعته درب منزل تحویل داده می شود.

چرا از کوچه بازار بدلیجات استیل بخریم !؟

 استیل به علت درخشندگی و مقاومت بالایی که دارد به یک گزینه مناسب برای استفاده در زیورآلات و بدلیجات تبدیل شده است. علاوه بر این، فلز استیل ضد حساسیت بوده وو برای کسانی که به دلیل حساسیت قادر نیستند از زیورآلات استفاده کنند مناسب می باشد. ضد خش بودن این فلز نیز به سازندگان زیورآلات اجازه می دهد محصولاتی تولید کنند که سالها کیفیت خود را حفظ می کند. مقاومت بالای فلز استیل به سازندگان امکان می دهد حلقه ها و زنجیرهای زیبایی از آن تولید کنند که برای استفاده روزمره و دائمی بسیار مناسب می باشد. به این نکته توجه داشته باشید که امکان خم کردن یا تغییر سایز (برای مثال انگشتر) محصولات ساخته شده از استیل چندان وجود ندارد و بهتر است در انتخاب زیورآلاتی که اندازه مشخصی دارند (انگشتر) دقت کنید.  یک دستبند سنگین از جنس استیل که معادل طلای آن خیلی گران است را می توان تقریبا با همان ظاهر و زیبایی ولی با قیمتی بسیار کمتر تهیه کرد. به همین دلیل استفاده از استیل در زیورآلات مردانه رواج بسیاری پیدا کرده ، به طوری که حلقه ازدواج از جنس استیل نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است.استیل ویژگی های زیادی دارد که آن را برای استفاده در زیورآلات مناسب می کند، اما چند خصیصه به طور خاص وجود دارند که برای استفاده های خاص خیلی به کار می آیند. در انتخاب زیورآلات باید به این نکته توجه کنید که چطور و کجا می خواهید از آن استفاده کنید. در مواردی ممکن است استفاده از بدلیجات استیل به جواهر و طلا هم ارجحیت داشته باشد. پوشش اکسید کروم که از خش افتادن سطح استیل جلوگیری می کند باعث می شود از واکنش با سایر مواد شیمیایی نیز بر حذر باشد. در محیط هایی که سطح نمک زیاد است نقره دچار رنگ رفتگی می شود، اما استیل اینطور نیست. بنابراین، برای شنا، غواصی و سایر ورزش های آبی زیورآلات استیل بهترین گزینه هستند. افرادی که باید مدام دستان خود را بشویند و دستشان با آب و کف تماس زیادی دارد نیز بهتر است از حلقه استیل استفاده کنند. افرادی که پوست شان به سایر زیورآلات و بدلیجات حساسیت نشان می دهد نیز می توانند از زیورآلات استیل به عنوان یک جایگزین ارزان و جذاب استفاده کنند. بعضی افراد حوصله تمیز کردن دایمی زیورآلات خود را ندارند. استیل برای این دسته از افراد مناسب است! حتی اگر پس از گذشت چند ماه نیز زیورآلات استیل خود را از جعبه آن خارج کنید خواهید دید که همان براق بودن و زیبایی اولیه خود را حفظ کرده است.هر کسی که در استفاده از زیورالات ساخته شده از فلزات نرم تر مشکل دارد استیل بهترین گزینه است، زیرا بدلیجات استیل به آسانی تغییر شکل نمی دهد و خراش بر روی سطح آن ایجاد نمی شود. بعضی زیورآلات استیل خیلی کم و تنها در مهمانی ها استفاده می شوند و لازم نیست مقاومت و دوام استیل را داشته باشند، اما برای یک حلقه ازدواج که مدام در دست است، چه گزینه ای بهتر از استیل وجود دارد؟

 چگونه زیورآلات استیل را تمیز کنیم؟؟

 زیورآلات و بدلیجات استیل همیشه به عنوان محصولاتی پرطرفدار و محبوب بین مردم محسوب می شوند هرچند برای بسیاری از استفاده کنندگان ،تمیز کزدن و حفظ درخشندگی محصول خریداری شده یک چالش مهم است. مشتریان این محصولات باید در نظر داشته باشند که تمیز کردن یک محصول استیل دارای روش های معینی است که همیشه نتایج خوبی در برداشته وعدم رعایت این موارد می تواند به زیورآلات آنان آسیب برساند و یا باعث مخدوش شدن آنها شود.. اولین گام برای تمیز کردن محصولات استیل یافتن یک پارچه نرم و تمیز است . بهتر است این پارچه بدون هرگونه کرک و پرز باشد. در قدم بعدی باید دو ظرف محتوی آب گرم آماده کنید. چند قطره از یک مایع ظرف شویی معمولی درون یکی از آنها بریزید و آن را با پارچه آماده شده آغشته نمایید. حالا به آرامی زیورآلات استیل خور را با پارچه آغشته شده به محلول ذکر شده تمیز کرده و سپس آن را در ظرف آب گرم قرار داده تا هیچگونه مواد شیمیایی روی آن باقی نماند. حال قطعه های استیل را کاملا خشک کنید. در نظر گرفتن چند نکته در تمیز کردن استیل خالی از لطف نیست. می توانید در برخی از موارد از یک مسواک و مقداری خمیر دندان برای تمیز کردن زیورآلات استیل خود استفاده کنید. اگر زیورآلات استیل شما دارای شیار می باشند و لابه لای این شیارها کثیف و سیاه شده است ، استفاده از یک مسواک برای تمیز کردن آنها بهترین گزینه است.  استفاده از خمیر دندان در بیشتر اوقات از سایر مواد شیمیایی نتیجه بهتری می دهد و خطر ساییده شدن استیل را کاهش می دهد. اگر نمی خواهید از مسواک استفاده کنید می توانید خمیر دندان را با یک تکه پارچه نرم آغشته کرده و برای تمیز کردن از آن استفاده کنید ولی اطمینان حاصل کنید که خمیر دندان شما حاوی سیلیس نباشد.

 منبع : کافه زیورآلات

 استیل

انتقال به حالت موبایل
بستن منو
کوچه بازار
لطفا چند لحظه صبر کنید loading